Alytaus rajono VVG įgyvendina projektą ,,Kas, jei ne tu ir ne aš?

Kvietimas dalyvauti seminare internetu – Viešųjų paslaugų perdavimo poveikis savivaldybei ir bendruomenei
2020 rugsėjo 22
Projekto „Lėtojo turizmo skatinimas Ukmergės, Tauragės ir Alytaus rajonuose“ mokymų dienotvarkė
2020 rugsėjo 22

Alytaus rajono VVG įgyvendina projektą ,,Kas, jei ne tu ir ne aš?

Nuo 2020 rugsėjo 9 iki 2020 gruodžio 31 Alytaus rajono VVG skelbia savanorystės veiklų skatinimo iniciatyvą ,,Saulėgrąža“, kuri skirta Alytaus rajono bendruomeninių organizacijų pirmininkams ir seniūnaičiams aktyvinti, remiant jų savanoriškas idėjas, kompensuojant jiems asmeniškai patirtas išlaidas (kompensuojama iki 60,00 Eur per 1 mėn. 1 asmeniui). Projekte laikomasi nuostatos, kad dažnai gerai idėjai įgyvendinti reikia visai nedaug, bet visgi reikia lėšų. Metų gale bus išrinktos trys įdomiausios ir didžiausią vertę kuriančios ,,Saulėgrąžos“ iniciatyvos dalyvių idėjos.

Kviečiame dalyvauti užpildžius Priedą Nr. 1 kurį rasite parsisiuntus – projekto taisykles. Užpildžius Priedą Nr.1 siųsti viesiejirysiai@alytausrvvg.lt

Išlyga – neremiama kuro ir telefono paslaugų išlaidos bei alkoholio  pirkimo išlaidos, bet vietoj to gali būti remiama transporto paslaugų, komunikacijos, viešinimo ar pan. paslaugų išlaidos. Jei įrodoma, kad savanoriškos iniciatyvos išlaidos yra didesnės, jos gali  būti perkeliamos ir kompensuojamos kitais mėnesiais, bet tik atsižvelgiant į savanorišką iniciatyvą įrodančius dokumentus, į projekto išteklius ir jo pabaigą iki 2020 m. gruodžio 31 d. Projekto lėšų kiekis ribotas.

Iniciatyvų autoriai ir jų iniciatyvos bus viešinamos Alytaus rajono savivaldybės tinklalapyje. Su iniciatyvų pareiškėjais bus sudaromos sutartys. Sąskaitos/faktūros turi būti IŠRAŠYTOS iniciatyvos pareiškėjo vardu bei pridėtas apmokėjimą įrodantis dokumentas.

Alytaus rajono vietos veiklos grupės informacija