Kvietimas dalyvauti seminare internetu – Viešųjų paslaugų perdavimo poveikis savivaldybei ir bendruomenei

VVG tinklo konferencija „LEADER galimybės Lietuvoje ir ES – geroji patirtis“
2020 rugsėjo 21
Alytaus rajono VVG įgyvendina projektą ,,Kas, jei ne tu ir ne aš?
2020 rugsėjo 22

Kvietimas dalyvauti seminare internetu – Viešųjų paslaugų perdavimo poveikis savivaldybei ir bendruomenei

Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2012 m. lapkričio 28 d. nutarimu Nr. 1482 patvirtintoje 2014–2020 m. nacionalinės pažangos programoje yra numatyta, kad iki 2020 m. ne mažiau kaip 15 proc. savivaldybių viešųjų paslaugų turi būti perduota bendruomenėms, nevyriausybiniam ar privačiam sektoriui. Visa tai atveria naujas galimybes verslo iniciatyvoms kurti alternatyvius, tvarius sprendimus socialiniams iššūkiams spręsti.

Lietuvoje viešųjų paslaugų perdavimas vis dar vyksta labai lėtai, todėl „Versli Lietuva“ 2019 m. parengė viešųjų paslaugų perdavimo gidą ir remiantis juo atliko du pilotinius projektus Kaišiadorių rajono savivaldybėje ir Kauno miesto savivaldybėje.

Rugsėjo 28 d. nuo 10 val. iki 12:30 val. organizuojamas seminaras internete, kurio metu pristatysime, kokia yra viešųjų paslaugų perdavimo nauda, kokį poveikį tai daro savivaldybėms ir bendruomenėms, kokių rezultatų pavyko pasiekti įgyvendinant pilotinius projektus Kauno miesto ir Kaišiadorių rajono savivaldybėse bei kaip sekasi kitoms savivaldybėms šioje srityje.

Kviečiame aktyviai dalyvauti seminare, užduoti Jums rūpimus klausimus iš anksto bei pasisemti gerosios patirties.

Seminare dalyvaus:

  • Inga Juozapavičienė, „Verslios Lietuvos“ verslumo departamento direktorė;
  • Aušra Pulauskaitė, „Verslios Lietuvos“ verslumo departamento projektų vadovė;
  • Vincent Belgraver, „Sinzer“ vyresnysis poveikio konsultantas Olandijoje (pranešimas vyks anglų kalba su sinchroniniu vertimu);
  • Monika Stankevičiūtė, NVO avilys;
  • Toma Tuzovaitė-Markūnienė, Klaipėdos rajono savivaldybės Mero patarėja;

Seminaras yra nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija:  https://forms.gle/D1mRXz3MFnXoeq3g6

Tiesioginės transliacijos nuoroda bus pasiekiama tik užsiregistravusiems dalyviams, kurie gaus visą reikiamą informaciją apie prisijungimą registracijos formoje nurodytu el. pašto adresu.

Jei užpildėte registracijos formą, tačiau iki rugsėjo 28 d., 9 val., jūsų nepasiekė informacija apie prisijungimą prie seminaro transliacijos, kviečiame patikrinti visus savo elektroninio pašto aplankus arba susisiekti el. paštu: a.pulauskaite@verslilietuva.lt.