„Makniūnų sodžiaus“ bendruomenės žygis baidarėmis

Alovės bendruomenės ekskursija Ignalinoje
2018 rugpjūčio 27
Vankiškių kaimo bendruomenės jaunimo užimtumas rugpjūtį
2018 rugsėjo 6

„Makniūnų sodžiaus“ bendruomenės žygis baidarėmis

„Makniūnų sodžiaus“ bendruomenė įgyvendino projektą „Sportuokime kartu“, kurio metu, rugsėjo 2 d. organizavo žygį baidarėmis. Trylika baidarių, startavusių Puvočiuose, sėkmingai įveikė 14 kilometrų trasą ir finišavo Merkinėje.

Dalyvavo irkluotojai nuo 10 iki 70 metų. Kazakevičių ir Stanevičių šeimos plaukė su savo atžalomis, padovanodami jiems aktyvaus poilsio dieną mokslo metų pradžios proga. Džiaugiamės, kad prie mūsų prisijungė Alytaus miesto Tarybos narys Saulius Janulevičius su žmona Egle bei dvi komandos iš kaimyninės Meškučių bendruomenės. Smagioje kompanijoje, lydint paukščių giesmėms ir laumžirgių šokiams  kelios plaukimo valandos pralėkė akimirksniu. Parvykusius žygeivius bendruomenės namuose pasitiko mūsų auksarankė gaspadinė Danguolė Muzikevičienė, kuri išalkusius pamaitino dzūkiškomis bandomis.

Taip pat buvo suvesti sporto šventės rezultatai ir visi apdovanoti medaliais. Išsidaliję apdovanojimus neskubėjom skirstytis – aptarė linksmus dienos nuotykius, net trys žygio dalyviai akordeonu išvingriavo linksmas melodijas. Vienbalsiai buvo nuspręsta, kad antrą kartą vykęs bendruomenės žygis baidarėmis tampa tradiciniu ir kitąmet pritrauks dar didesnį būrį norinčių save išbandyti irkluojant vingiuotais upių takais.

Projektas dalinai finansuotas Alytaus rajono savivaldybės administracijos sporto rėmimo programos lėšomis.

„Makniūnų sodžiaus“ bendruomenės informacija