Nuotolinis viešųjų pirkimų seminaras bendruomenėms

Lėtasis turizmas. Autentiški ir unikalūs vietiniai žmonės. ,,…praradau metus, bet išlošiau gyvenimą…’’
2020 gruodžio 21
Mergalaukyje Kalėdų eglutė
2020 gruodžio 22

Nuotolinis viešųjų pirkimų seminaras bendruomenėms

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros („Litfood“) Socialinio bendradarbiavimo skatinimo skyrius penktadienį gruodžio 11 d. organizavo nuotolinį seminarą „Viešųjų pirkimų aktualijos bendruomenėms“. Seminaras skirtas ne tik kaimo bendruomeninėms, bet ir jų skėtinėms organizacijoms bei VVG nariams. 

Pasak seminaro lektorės Zitos Lukšienės, kuri yra daugiau kaip 20 metų viešųjų pirkimų ekspertė, viešieji pirkimai yra tarsi šachmatų ėjimai. „Todėl visada reikia viską planuoti ir jau kiekvienų metų pradžioje susidėlioti visų metų išlaidas“, – seminaro dalyviams aiškino Z.Lukšienė.

Seminaras buvo transliuojamas keturias valandas per ZOOM platformą. Seminaro dalyviams pristatytos aktualiausios viešųjų pirkimų temos: teisės aktai, kuriais būtina vadovautis viešuosiuose pirkimuose, mažos vertės pirkimai, tiekėjo kvalifikacijos reikalavimų ir kainodaros taisyklių nustatymo metodikas, viešojo pirkimo ir pirkimo vertės skaičiavimus, nešališkumo deklaracijos tipinės formos bei metinių ataskaitų teikimo formų pildymas.

Seminaru susidomėjo bei užsiregistravo per 170 dalyvių.

Dėkojame dalyviams už aktyvų dalyvavimą, lektorei – už kokybiškai ir profesionaliai pateiktą seminaro dalykinę medžiagą.

Seminaro įrašą rasite čia https://www.youtube.com/watch?v=Uv1L7ktUgRY

Prezentacija

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros („Litfood“) informacija