Padėkos renginys ,,Šimtmečio dovanos“ – savanorių pagerbimas

Kauno apskrities vietos veiklos grupių susitikimas
2017 gruodžio 14
Punios – mažosios kultūros sostinės uždarymas
2017 gruodžio 18

Padėkos renginys ,,Šimtmečio dovanos“ – savanorių pagerbimas

Artėjančios Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga, gruodžio 5 d. minint Tarptautinę savanorio dieną LR Vyriausybės rūmuose vyko ,,Šimtmečio dovanos” dalyvių – savanorių – pagerbimo šventė.

Šventėje susirinkusiuosius pasveikino Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis, sakydamas, kad didžiuojasi visais dalyviais nepriklausomai nuo to, kokius jie projektus įgyvendino, nes jie, tai padarė niekieno neverčiami ir didžiuodamiesi tuo, kad yra Lietuvos piliečiai.

Dalyvius pasveikino ir aktorius Giedrius Savickis ir pasidžiaugė, kad kuo daugiau Lietuvoje bus savanorių, tuo daugiau bus ir šimtmečių Lietuvai

Į savanorių pagerbimo renginį buvo pakviesti ir Alytaus rajono Genių kaimo bendruomenės nariai, užregistravę savo ,,Šimtmečio dovaną”. Norėdami kartu gražiai paminėti Lietuvos valstybės 100-metį  su bendruomenės narių pagalba, Genių kaimo bendruomenės namų teritorijoje buvo pasodintas ,,Šimtmečio ąžuoliukas”, kuris simbolizuoja Lietuvos stiprybę, didybę ir ilgaamžiškumą.

Džiugu, kad ir mūsų bendruomenės idėja buvo pastebėta ir įvertinta, tai suteikia daug prasmės mūsų atliekamam darbui bei priedermes kraštui, kuriame gyvename.

Autorius Mantas Jacevičius