„Perkūnkalnio“ bendruomenės aplinka tapo jaukesnė ir patogesnė žmonėms

Mokymai „Leader metodo taikymas kaimo plėtros procese“
2016 lapkričio 9
Vietos bendruomenių metų uždarymo renginys
2016 lapkričio 14

„Perkūnkalnio“ bendruomenės aplinka tapo jaukesnė ir patogesnė žmonėms

Bendruomenės namais tapusios buvusios Alytaus rajono Pocelonių mokyklos patalpose dažnai susirenkantys „Perkūnkalnio“ asociacijos nariai ir svečiai jau džiaugiasi, kad nuo šiol susirinkus į bendruomenės namus bus dar smagiau – prie bendruomenės namų įrengti suoliukai, pavėsinė ir sūpynės.

Visa tai padaryta gavus paramą Lietuvos Respublikos Žemės ūkio ministerijos finansuojamam projektui „Viešosios erdvės  sutvarkymas asociacijos „Perkūnkalnis“ teritorijoje ir jos pritaikymas visuomenės poreikiams“.

Įgyvendinus projektą prie bendruomenės namų Pocelonių kaime įrengta pavėsinė su lauko baldais, kieme pastatyti septyni stacionarūs lauko suoliukai, įrengtos supynės su lipyne.

Nuo šiol mūsų bendruomenės aplinka tapo dar labiau pritaikyta visuomenės poreikiams. Į čia vykstančius renginius susirinkę žmonės galės patogiai įsitaisyti ne tik pastato viduje, bet ir lauke. Bendruomenės aplinka taps patrauklesnė jaunoms šeimoms, vaikams, kurie turės kur pasisupti“, – sakė asociacijos „Perkūnkalnis“ pirmininkė Aldona Jankauskienė.

Ji neabejoja, kad gražėjanti bendruomenės aplinka bus papildoma paskata žmonėms aktyviai dalyvauti bendruomenės veikloje, rinktis į čia vykstančius renginius, ateiti kartu praleisti laisvalaikio, papramogauti.

Kadangi bendruomenės namai yra prie pat kapinių, kurias lanko visų aplinkinių kaimų, susivienijusių į „Perkūnkalnio“ asociaciją gyventojai, atėjusiems kapų lankyti žmonėms taip pat bus patogu prisėsti, pabendrauti, pavėsinėje pasislėpti nuo blogo oro.

Didžiąją dalį – 85 procentus – projektui įgyvendinti reikalingų lėšų skyrė LR Žemės ūkio ministerija. Savo lėšomis – 15 proc. – prisidėjo ir „Perkūnakalnio“ asociacija.

Projektas pradėtas įgyvendinti 2016 metų rugsėjo 19 d., baigtas 2016 m. lapkričio 4 d.

Lapkričio 19 dieną vyksiančioje smagioje „Perkūnkalnio“ rudens šventėje „Pabaigtuvės“ projektas bus pristatytas visiems bendruomenės nariams ir svečiams.