Nemuno kilpų regioninio parko direkcija rugsėjo 22 d. Punioje organizuoja Piliakalnių metams skirtą konferenciją
2017 rugsėjo 20
Seminaras – Paramos galimybės pagal priemonę „Parama investicijoms, skirtoms ekonominės veiklos kūrimui ir plėtrai“
2017 rugsėjo 21

Valanda su jaunimu

2017 m. rugsėjo 25 d., 14 val.  Alytaus rajono vietos veiklos grupė ir VšĮ „Tėviškės namai“ inicijuoja Alytaus rajono savivaldybės mero susitikimą „Valanda su jaunimu“, kuriame dalyvaus  Alytaus rajono gimnazijų moksleiviai ir išsakys savo problemas bei diskutuos apie rajono jaunimo ateities lūkesčius, susijusius su jų gyvenamųjų vietovių infrastruktūra, laisvalaikio organizavimu ir kitomis jaunimui skirtomis užimtumo priemonėmis.

Šio susitikimo iniciatyvos Alytaus rajono vietos veiklos grupei ir VšĮ „Tėviškės namai“   atsirado  su jaunimu  įgyvendinant VšĮ „Tėviškės namai“  parengtą  „Alytaus rajono bendruomenių ir jaunimo verslumo skatinimas“  bendradarbiavimo projektą, kurį finansavo  LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Projekto  praktinių užduočių metu  jaunimas išsakė ko trūksta jų gyvenamosioms vietovėms Alytaus rajone  ir pateikė pasiūlymus ką reikėtų patobulinti arba  padaryti, kad  išspręsti  tai kas iš pirmo žvilgsnio atrodo  neišsprendžiama.

Susitikimo tikslas – mokyti jaunus žmones diskusijos, dialogo meno, skatinti dalyvauti kuriant  savo ateitį  bei  būti drąsiems, iniciatyviems ir pilietiškiems.

Tikimės, kad  vietos valdžios diskusijos su Alytaus rajono jaunimu taps tradicinėmis.

 

Alytaus rajono vietos veiklos grupės informacija