Virtualus susitikimas su projekto „Lėtos kultūros patirtys 2.00/CultTrips 2.00“ partneriu

JAV ambasados darbuotojų vizitas Alytaus rajone
2019 vasario 19
Kuriami „Dzūkijos piliakalnių kelio“ produktai
2019 vasario 20

Virtualus susitikimas su projekto „Lėtos kultūros patirtys 2.00/CultTrips 2.00“ partneriu

Š. m. vasario 18 d. įvyko pirmasis projekto „Lėtos kultūros patirtys 2.00/CultTrips 2.00“ Skype konferencija su šio projekto koordinatoriumi ir pagrindiniu partneriu Zeitkultur Oststeirisch Kernland VVG iš Austrijos.

Skype konferencijoje dalyvavo partneriai iš Liuksemburgo Didžiosios Hercogystės, Druskininkų, Alytaus rajono VVG, atstovė iš Alytaus turizmo informacijos centro bei kiti suinteresuoti asmenys.

Šio tarptautinio bendradarbiavimo projekto tikslas – tiksliai panaudoti Europos įvairaus pobūdžio kultūros paveldo sociokultūrinį ir turizmo potencialą. Be to, šis projektas turėtų skatinti keitimąsi žmonėmis iš įvairių kaimo vietovių (turinčių mažiau turizmo tradicijų) ES su skirtingomis kultūromis. Šiuo projektu norima aktyviai prisidėti prie vietos kultūrinio identiteto realizavimo ir perkainojimo bei skatinti kultūrų dialogą (kaip buvusio tarptautinio bendradarbiavimo projekto CultTrips 1.0 tęsinys, kuris buvo įgyvendintas projekto koordinatoriaus Zeitkultur Oststeirisch Kernland VVG).

Susitikimo metu, buvo aptarti partnerių lūkesčiai, susitikimų grafikai ir tarptautinės išvykos pas partnerius. Austrai pristatė lėtos kultūros patirtis ir atrinktus objektus, pasidalijo patirtimi. Tai pirmasis pažintinis susitikimas, kai dalis projekto partnerių vieni kitus išvydo, užmezgė šiltesnius santykius ir tiesioginį bendradarbiavimą, naudojantis Skype programa.

Alytaus rajono vietos veiklos grupės informacija