Alytaus rajono vietos veiklos grupės bendruomenių sąskrydzis ir Ąžuolinių vasaros šventė

Liepos 31 d. sporto šventė Venciūnuose
2021 liepos 5
Nemunaitį papuošė lėtojo turizmo skatinimo projekto rezultatai
2021 liepos 14

Alytaus rajono vietos veiklos grupės bendruomenių sąskrydzis ir Ąžuolinių vasaros šventė

2021 m. liepos 17 d.

Alytaus rajono vietos veiklos grupės bendruomenių sąskrydzis ir Ąžuolinių vasaros šventė

„Dzūkiški atsivėrimai“

(Ąžuolinių kaimo sporto aikštė, Piliakalnio g.,  Ąžuolinių k., Alytaus r.)

Programa

Preliminarus laikas Renginio priemonės pavadzinimas Reikalinga išankscinė  registracija

 mob.tel. 8 609 98317

Pastabos
 Nuog 13.00 val. Sėdam avtobusan, kuris susruošis važiuoc iš Alytaus nuog „Sciklinio namo“  ir lakiam sąskrydzin bei Ąžuolinių vasaros šventėn. Lėksim prog Simnų. Mažu kas pakeliui norės važiuoc, tadu raptauniai stosim, paimsim  ir varysim toliau. +  Pageidaujancys skambinasi ir registruojasi, kad  nori važiuoc arba prašosi, kad pakeliui paimc.
Nuog 14 val. – Paslabinimai per saugų atstumų ir bendruomenių kiemukų insikūrimas, Visi tvarkosi ir sustvarko  ik 15 val. + Turėc  bendruomeninę palapinę, sulankstomas kėdukes, stalus. Galima kooperuocis kelioms bendruomenės. Nepamiršc užrašo an palapinės.
Nuog 14.10 val. – 15 val. Avtobusu lėksim ekskursijon in  Žuvinto rezervatų (koki 7 km iki rezervato).50 bendruomenių pirmininkų ir (ar) aktyvių bendruomenių narių dalyvaus ekskūrsijoj, kad pažinc atnaujintų Alytaus krašto gamtos perlų – JUNESCO objektų-  Žuvintų.

 

+ Žuvinto rezervati jo direkcija apvedzioja po muziejų ir teritorijų ir pasišnekam apie tolesnį bendravimų ir  bendradarbiavimų, kokių ir kap  bendruomenės (viena ar kelios) galėtų sukūrc edukacijų, kuri tep paciktų rezervato direkcijai ir  rezervato sveciam, kad jie ant norėtų sumokėc.
Nuog 15.00 val. iki kol  užsibaigs Cinklinio varžybos jaunimui ir ne cik Ąžuolinių vasaros taurei laimėc. + Žaidzimas 4 an 4 (penktas sedzi ir žiūro, kų reikės pakeisc).

Bendruomenės susorganizuoja komandas, kad laimėc Ąžuolinių prizų. Necingėkit.Gali dalyvauc ir jaunikaicis ir senjoras, kad cik būtų nepaliegis ir galėtų cinklinio kamuolį daužyc.

Nuog 15 val.  iki kol  užsibaigs

 

Bendruomenių skambacios užstalės, edukacijos,  rankų darbo gaminukai – viecinio paveldo produktai, skirci parduoc, o pirkėjam  pirkc. Pažincys su Alytays krašto amacinykais. Gyva lankytojų eilė  Bendruomenės visadu atsiveža kū nor parduoc  ba būna per edukacijas prisgaminį, tad ir šių roz atsivežkit kū nor. Cik su protu, nu kad ne per daug ir ne per mažai būtų.
Nuog 15 val.  iki kol  užsibaigs

 

Politikų palapinės acidarymas ir  „policikuojancios  vyrtuvės“ kaštavonės ir šnekavonės. Turėtūm paragauc ir „politikų sriubos‘ ir pažiūrėc ,  išmokc kap jų tį verda. Gyva lankytojų eilė Sveciai politikai necingi  gamyc ir vaišyc bendruomenių žmonis. Sąskrydzyj visi mes cia gamysim, tušysim ir draugausimės.
Nuog 15 val. iki kol  užsibaigs

 

Juozo Žitkausko dzūkiškų ir lietuviškų eilių kūrėjas su knyga „Dubeltavos išpažintys“ (rasit katroj  tai palapinukėj). Gyva lankytojų eilė
Nuog 15 val. iki kol  užsibaigs

 

Smagi Ažuolinių bendruomenės palapinė kraštieciam, ąžuolinieciam ir tepsau užeiviams .  Ekskūrsjų pasiūlymai pasvaikščioc  su vieciniais gidais prieg Bambenos ir piliakalnio.  Vietos  fotosesijoms  puikiai ciks. Gyva lankytojų eilė
Nuog 16 val. iki 18 val.

 

Ažuolinių bendruomenės dovana – karieta  Ąžuolinių sveciam pasvažinėc po Gyva norincių važiuoc  eilė
Nuog 15 val. iki kol  užsibaigs

 

BĮ Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos  biuras  su bendruomenėmis duos garo etnožaidzynėse.

Po  etnožaidzynių vaikų  žaidzymukai biuro palapinukėj. Cinka  nuog mažiuko iki dzidziulio.

Žaidynių komentatorius Vinculis

+ Nu  cik necingėkit atsivešc kelis bajevus žmonis, kad sudalyvautų žaidzynese.  Laimėjį tris aukšciausias vietas gaus prizus. Žaidimai  (spausti čia).
Nuog 18 val. teks lipc an scenos, nes ty prasdės veiksmas  su vedančiaisiais Vnculiu ir Vinculiene

 

Ąžuolinių bendruomenės ir svecių  švenciniai, jubiliejiniai sveikinimai (švenciamas Ąžuolinių kryžiaus 30 mecis). Trumpos Alytaus rajono  vietos veiklos dėkavonės ir pacys įvairiausi bendruomeniniai

prisistacymai „be rėmų“.

 

+ Kap noršsit tep savi an scenos.  pristacysit. Vienai bendruomenei kokios 2-5 min. (nu stenkitės tep, kad žiūrėc nenusbostų).
 Apycikraiai  nug 19 val.

 

Dubeltava programa „Žiūrom kū turim“ (cikimės cia sulaukc svecių „Žeiros“ iš Varėnos, išgirsc „Daulėlio“ ir Juozo Žitkausko eiles) ir cik tadu žiūrėc  grupes  „Dar“ ir  „Tautinis brandas“.
Nuog 22 val. nakcišokiai Roberto Vilkausko ir jo grupės muzikavimas.

 

Cik prašysim, kad per daug nedzykavotūt.
Nuog 22 val. Avtobusas visus norincius  veža atgal, namopi, link Alytaus tum paciu maršrutu
Neviskų cia ir surašėm, bet viskų  pacys pamacysit
RENGINĮ  VEDA VINCULIS IR VINCULIENĖ
LINKIM SMAGIOS DZIENUKĖS  IR VAKARĖLIO

 

 

 

 

 

 

 

Lietuvių tradiciniai komandiniai žaidimai

Alytaus rajono vietos veiklos grupės informacija