Kviečiame į koncentruotus vienos valandos mokymus pradedantiesiems tiekėjams „Apie viešuosius pirkimus paprastai“

„Venciūnų sodiečiai“ šventė bendruomenės 20-metį
2023 lapkričio 22
Informacija projektų vykdytojams
2023 lapkričio 24

Kviečiame į koncentruotus vienos valandos mokymus pradedantiesiems tiekėjams „Apie viešuosius pirkimus paprastai“

Neseniai tapote tiekėjai viešuosiuose pirkimuose? O gal dar nesate prisiregistravę Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje (CVP IS), bet jau ketinate tą padaryti? Paskubėkite registruotis ir dalyvaukite trumpuose, vienos valandos koncentruotuose mokymuose „Apie viešuosius pirkimus paprastai“, kurie vyks nuotoliu per MS Teams platformą gruodžio 1 d. 10 val. nemokamai.

Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT), vertindama verslo atstovų laiką, mokymuose siekia, kaip įmanoma, paprasčiau ir aiškiau papasakoti pradedantiesiems tiekėjams, kas svarbiausia, norint dalyvauti viešuosiuose pirkimuose. Čia sužinosite: kaip atskirti pirkimo būdus, kas yra bendrosios ir specialiosios sąlygos, kaip susirasti skelbimus, kaip pateikti savo pasiūlymą pirkimų vykdytojams – informacija bus pateikiama demonstruojant praktinius pavyzdžius. Nepraleiskite progos ir registruokitės į nemokamus VPT mokymus tiekėjams, užpildydami anketą čia.

Dėmesio!

Nuorodą į mokymus gaus tik tie dalyviai, kurie jau prisiregistravę prie CVP IS, būtent šioje sistemoje etapais bus demonstruojami praktiniai žingsniai, kaip dalyvauti pirkimuose. Jeigu jūs norite tapti tiekėju, bet dar nesate užsiregistravę CVP IS, kviečiame tą padaryti, pasinaudojant VPT mokomąja vaizdo medžiaga, kurią rasite ČIA.

Registruotis CVP IS galite apsilankę VPT svetainėje, adresu: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/ , reikėtų atidaryti langą „Prisijungimas“ prie CVP IS ir užpildyti registracijos formą.

Tiekėjų registracijos CVP IS klausimais galima skambinti telefonu 85 219 7002 nuo 8.00 val. iki 17.00 val. pirmadieniais-ketvirtadieniais, nuo 8.00 iki 15.45 val. penktadieniais. Pietų pertrauka nuo 12.00 iki 12.45.

Įdomu, kasmet bendra viešiesiems pirkimams išleidžiamų lėšų suma siekia apie 8 mlrd. eurų. Išmokite pasinaudoti rinkos galimybėmis. Sudalyvaukite mokymuose tiekėjams ir atverkite savo verslui duris į platesnę rinką!

Registracija į mokymus vyksta iki š. m. lapkričio 27 d. (imtinai). Vietų skaičius ribotas.

Turint papildomų klausimų, prašome kreiptis telefonu +3706 5913 688 ar el. paštu: Deimante.Kaminskaite-Daniloviene@vpt.lt