Nuotolinis projekto ,,Žydinti Lietuva‘‘ partnerių susitikimas

Alytaus rajono vietos veiklos grupė sveikina Jus su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena!
2021 kovo 10
Tarptautinio projekto nuotoliniai mokymai
2021 kovo 15

Nuotolinis projekto ,,Žydinti Lietuva‘‘ partnerių susitikimas

Projektas ,,Žydinti Lietuva‘‘, koordinuojamas Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupės, į kurį  tarp kitų 7 asociacijų- vietos veiklos grupių (Kauno rajono VVG, Prienų rajono VVG, Raseinių rajono VVG, Kėdainių rajono VVG, Jonavos rajono VVG, Elektrėnų savivaldybės VVG ir Širvintų rajono VVG) įsijungė ir Alytaus rajono vietos veiklos grupė, jau įsibėgėjo. Projekto tikslas-žiedų, istorijos ir technologijų pagalba kurti patrauklų kaimo vietovių įvaizdį. Kovo 12 d. įvyko visų projekto partnerių nuotolinis susitikimas. Jo metu aptartas projekto logotipas,  pristatytos konkurso sąlygos. Taip pat suplanuotas kitas susitikimas turint viltį, jog jis įvyks ,,gyvai‘‘ ir jo metu bus aptariama dirbtuvių ,,Vietovių įvaizdžio formavimas‘ eiga.

Džiaugiamės ir dėkojame bendruomenėms, kurios labai nuoširdžiai, supratingai, geranoriškai ir profesionaliai įsitraukė į šį projektą. Tai: Punios kaimo visuomeninė organizacija ,,Punios ainiai‘‘; Asociacija ,,Nemunaičio bendruomenė‘‘; Asociacija Pivašiūnų bendruomenė ,,Pivašiūniškiai‘‘; Genių kaimo bendruomenė; Ąžuolinių kaimo bendruomenė; Asociacija ,,Perkūnkalnis‘‘.

Laukiame saulutės šilumos, pavasariškos žalumos, tuomet kibsime į darbus. Žydinčių kaimo vietovių parinktų erdvių vaizdai, tikimės, suteiks grožio, spalvų įvairovės,  žadins vidinį žmonių pasitenkinimą , skatins bendruomenes tokias iniciatyvas tęsti ne vienerius metus.

Alytaus  rajono vietos veiklos grupės informacija