Socialinės investicijos ir alternatyvūs modeliai skatinti socialinį verslą

Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos parengtos rekomendacijos nevyriausybinėms organizacijoms
2020 balandžio 17
„Sporto aikštynų įrengimas, pritaikant juos jaunimo laisvalaikiui bei sveikatingumui, Mergalaukio ir Užupių kaimuose“ NR. ALYT-LEADER-6B-JI-1-1
2020 gegužės 1

Socialinės investicijos ir alternatyvūs modeliai skatinti socialinį verslą

Kviečiame dalyvauti Socialinio verslo forume!

Socialinės investicijos ir alternatyvūs modeliai skatinti socialinį verslą.

Socialinio verslo forumas – tradicinis, 7 kartą organizuojamas renginys, kuris šiais metais vyks gegužės 7 dieną, atsižvelgiant į esamą situaciją – išskirtinai tik internetu.

Socialinio verslo forumo tikslas – skatinti dialogą ir kartą per metus į vieną vietą pakviesti socialinius verslus, socialinius inovatorius, politikos formuotojus, savivaldybių atstovus, akademikus ir susijusias institucijas, siekiant peržiūrėti socialinio verslo aplinką Lietuvoje ir įvertinti tolimesnes augimo galimybes.

Socialinis verslas yra sparčiai Lietuvoje augantis ir populiarėjantis verslo modelis – kiekvienais metais atsiranda naujos iniciatyvos ar organizacijos, kurios siekia kurti tvarius ir inovatyvius sprendimus socialiniams ar aplinkosauginiams iššūkiams.

Vienas iš augimo barjerų yra ribotos galimybės pasiekti finansus, kurias lemia fragmentuota ekosistema, maža investicinė rinka, inovatyvių instrumentų stygius, informacijos apie skirtingas galimybes prieinamumas ir riboti gebėjimai matuoti vertę ar poveikį, kurį socialiniai verslai sukuria.

Šių metų pagrindinė forumo tema – socialinės investicijos – finansinės ir ne finansinės priemonės, modeliai, kurių pagalba socialiniai verslai galėtų greičiau augti ir kurti didesnę vertę visuomenei. Taip pat forumo metu bus skiriama daug dėmesio alternatyviems paslaugų perdavimo modeliams, tokiems kaip poveikio pirkimai ir socialinio poveikio obligacijos.

Programa