Alytaus rajono VVG įgyvendina projektą ,,Kas, jei ne tu ir ne aš?‘‘

Junčionių bendruomenės projektas „Tegul bus geriau“
2020 spalio 23
PAPRASTAS KVIETIMAS TEIKTI VIETOS PROJEKTUS Nr.24
2020 spalio 29

Alytaus rajono VVG įgyvendina projektą ,,Kas, jei ne tu ir ne aš?‘‘

Nuo rugsėjo 9 dienos vykdomas Alytaus rajono VVG projektas ,,Kas, jei ne tu ir ne aš?‘‘ įgauna pagreitį.

Bendruomeninių organizacijų pirmininkai ir seniūnaičiai teikia savanoriškas idėjas, o Alytaus rajono VVG kompensuoja asmeniškai patirtas išlaidas ( kompensuojama iki 60,00 Eur per 1 mėn. 1 asmeniui). Jei įrodoma, kad savanoriškos iniciatyvos išlaidos yra didesnės ,jos gali būti perkeliamos ir kompensuojamos kitais mėnesiais, bet tik atsižvelgiant į savanorišką iniciatyvą įrodančius dokumentus, į projekto išteklius ir jo pabaigą iki 2020m. gruodžio 31 d.

Stebina iniciatyvų originalumas, novatoriškumas, džiugina bendruomeninių organizacijų pirmininkų ir seniūnaičių noras ir pastangos gražiomis, naudingomis idėjomis skatinti žmones bendrauti, stiprinti socialinius ryšius, rodyti dėmesį ir pagarbą vieni kitiems. Primename, kad projekto lėšų kiekis ribotas, todėl kviečiame, raginame suskubti, dar aktyviau įsijungti į savanorystės veiklų skatinimo iniciatyvą ,,Saulėgrąža‘‘ ir savo idėjomis gražinti buitį ir būtį.

Kviečiame dalyvauti užpildžius Priedą Nr. 1 kurį rasite parsisiuntus – projekto taisykles. Užpildžius Priedą Nr.1 siųsti viesiejirysiai@alytausrvvg.lt

Alytaus rajono vietos veiklos grupės informacija