Alytaus rajono VVG kartu su vietos bendruomenėmis dalyvavo parodoje „Agrobalt 2018“

Projektas „VVG ir bendruomenių dalyvavimas mugėse ir renginiuose Lietuvoje bei užsienyje“
2018 gegužės 15
Vizitas į Vokietiją dėl tarptautinio bendradarbiavimo projekto „Bendradarbiavimo paieškos: Lietuva – Vokietija“
2018 gegužės 28

Alytaus rajono VVG kartu su vietos bendruomenėmis dalyvavo parodoje „Agrobalt 2018“

 

Alytaus rajono vietos veiklos grupė (VVG), įgyvendindama  Alytaus rajono savivaldybės administracijos finansuotą  projektą „VVG ir bendruomenių dalyvavimas mugėse ir renginiuose Lietuvoje bei užsienyje“ kartu su Alytaus rajono bendruomenėmis galėjo dalyvauti vienoje didžiausių ir reikšmingiausių žemės ūkio bei maisto pramonės parodų Lietuvoje AgroBalt 2018, kuri vyko 2018 m. gegužės 24-26 dienomis, Litexpo parodų rūmuose, Vilniuje. Paramos lėšos buvo skirtos VVG  parodos  stendo dizaino organizavimo paslaugos įsigijimui.

VVG dalyvaudama mugėse ar renginiuose skatina ir palaiko VVG narės Alytaus rajono savivaldybės ir jos bendruomeninių organizacijų aktyvumą, verslumą bei žinomumą.

VVG AgroBalt 2018 dalyvavo tris dienas kartu su Kančėnų kaimo bendruomene „Dėmesio centras“ ir Alovės bendruomene „Susiedai“. Bendruomenėmis ir jų gaminiais domėjosi žiniasklaida, politikai ir žinoma parodos lankytojai.

Parodoje dalyvavo daugiau nei 200 kitų parodos dalyvių iš Lietuvos, Belgijos, Indijos, Ispanijos, Italijos, Kinijos, Makedonijos, Rumunijos  ir savo stenduose lankytojams pristatė dar neragautas ir nematytas naujienas.

Parodoje vietos veiklos grupių tinklas buvo apdovanotas už įspūdingiausias AgroBalt 2018 ekspozicijas!