Kviečiame į informacinį renginį „Civilinės saugos stiprinimas vietos bendruomenėse“

KVIETIMAS TEIKTI VIETOS PROJEKTUS Nr.2
2024 gegužės 6
Konferencija „Mažoji savivalda: lūkesčiai būsimam Seimui“
2024 gegužės 15

Kviečiame į informacinį renginį „Civilinės saugos stiprinimas vietos bendruomenėse“

Žemės ūkio agentūra kartu su Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga (LVBOS) gegužės 14 d., 14 val. organizuoja nuotolinį informacinį renginį „Civilinės saugos stiprinimas vietos bendruomenėse“.

Renginiu siekiama gerinti kaimo bendruomenių narių ir kitų kaimo gyventojų informavimą apie civilinę saugą vietos bendruomenėse ekstremalių situacijų ir krizių atvejais.

Viešojoje erdvėje vis dažniau kalbama ir diskutuojama apie civilinę saugą vietos bendruomenėse ekstremalių situacijų ir krizių atvejais. Žemės ūkio ministerija į 2024 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisykles įtraukė galimybę kaimo bendruomenėms gauti paramą statinių, skirtų civilinei saugai, kūrimui ir (ar) pritaikymui. Vidaus reikalų ministerija (VRM), Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas kartu su LVBOS 2023 m. pradėjo aktyvų kaimo bendruomenių vadovų ir kitų kaimo gyventojų informavimą apie pasirengimą įvairioms krizėms ir ekstremaliosioms situacijoms.

Renginio metu informacija apie civilinės saugos stiprinimą vietos bendruomenėse, kolektyvinį pasirengimą ekstremalioms situacijoms ir krizėms, bendruomenės veiksmus joms gresiant ar susidarius, dalinsis bei į klausimus atsakys LVBOS pirmininkė Eglė Juozapavičienė ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM Civilinės saugos skyriaus viršininkas Donatas Gurevičius.

Registracija į renginį iki š. m. gegužės 13 d. čia:
https://docs.google.com/forms/d/1AfrrV00Og-TcnstRzu4A_d59p7-sIqnQ51hg6r3mYmM/edit

Užsiregistravę dalyviai gegužės 13 d. el. paštu gaus prisijungimo nuorodą į renginį Microsoft TEAMS platformoje.

Žemės ūkio agentūra prie Žemės ūkio ministerijos