Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga kviečia dalyvauti bendruomenes

PAPRASTAS KVIETIMAS TEIKTI VIETOS PROJEKTUS Nr. 10
2019 sausio 24
„Europos Sąjungos investicijų teikiamos galimybės neįgaliųjų poreikiams
2019 sausio 31

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga kviečia dalyvauti bendruomenes

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga priėmė kvietimą iš Žemės ūkio kooperatyvo (ŽŪK) „Lietuviško ūkio kokybė“ įtraukti verslias kaimo bendruomenes prekiauti Vilniaus Akropolio Maxima patalpose.  Planuojama surengti turgelį, kuriame bendruomenės galės realizuoti ir reklamuoti produkciją ir ją parduoti. Tai puiki galimybė savo gaminius platinti už savo bendruomenės teritorijos ribų.

Prekiauti bus galima įvairia produkcija, tiek maisto, tiek ne maisto produktais (austi, megzti, siūti ir kt. darbai). Prekyba vyks vieną pasirinktą vasario mėn. savaitgalį (tiksli data planuojama) nuo penktadienio 8 val. ryto iki sekmadienio 20:00 val. vakaro (privaloma išbūti visą laiką). Vienai prekybos vietai skirta apie 3 metrus (jeigu vietos tiek nereikia, galima kooperuotis kelioms bendruomenėms).

Numatomas pirkėjų srautas apie 40000 žmonių, tiek apsilanko ūkininkų turgelyje, kiekvieną savaitgalį. Planuojamas pranešimas – reklama  delfi.lt portale, per ŽŪM viešinimą ir mūsų pačių vietinė, internetinė reklama.

Lauksime Jūsų susidomėjimo!

Alytaus rajono vietos veiklos grupės informacija