Nemuno kilpų regioninio parko bendruomenių sąskrydis – Šiaudinių skulptūrų pleneras

Bendruomeninei veiklai skatinti renkamos projektų paraiškos
2017 rugpjūčio 11
Šeimų, bendruomenių šventė Punioje
2017 rugpjūčio 14

Nemuno kilpų regioninio parko bendruomenių sąskrydis – Šiaudinių skulptūrų pleneras

2017 m. rugpjūčio 25 d. maloniai kviečiame Jus atvykti į Punią – į mažąją kultūros sostinę.  Čia vyks Nemuno kilpų regioninio parko bendruomenių sąskrydis – Šiaudinių skulptūrų pleneras – Gausių šeimų šventė (detali informacija).

Oficiali renginio pradžia –  15.00 val.

Informaciją apie šiaudinių skulptūrų plenerą teikia ir registraciją organizuoja Nemuno kilpų regioninis parkas: http://www.nemunokilpos.lt/index.php/14-sample-data-articles/453-kvieciame-i-siaudiniu-skulpturu-plenera.html.

Renginio metu daug dėmesio skirsime žemės meno, gamtos išsaugojimo, sveikatinimo tematikai ir ypač vaikų ir jaunimo užimtumui.

Vaikai ir jaunimas bus mokomi etnožaidimų, dalyvaus aitvarų edukacijoje, bendraus su kapitonu Flintu ir t.t.

Veiks bendruomenių lauko virtuvės, tad galėsite įsigyti  užkandžių, karštų patiekalų bei kavos, arbatos.

Išduodame paslaptį, kad aukščiau minėto renginio metu, esant geram orui, plausto „Dubio“ (atplauks į  Punią  iš Genių) kapitonas Genadijus (ne Flintas) ir Genių kaimo bendruomenė „Beržynas“ už simbolinę paramos sumą renginio  dalyvius  plukdys per Nemuną ir atgal. Šios atrakcijos dalyviai pirmą kartą turės progą persikelti į kitą Nemuno krantą tiesiai iš Punios miestelio į Punios šilą – kur aplankys Kunigaikščių alėją, legendinį partizanų bunkerį ir susipažins  su unikaliais  Punios šilo gamtiniais ištekliais.

Taip pat pranešame, kad Punioje galite pasistatyti palapinę ir  likti nakvoti, nes sekančią dieną vyks  sporto šventė „Judėjimo džiaugsmas“, kurioje taip pat este kviečiami dalyvauti, Sporto šventę organizuos Punios kaimo visuomeninė organizacija „Punios ainiai“.

Įvyks nepaprastai daug smagių dalykų jeigu su savimi atsivešite draugus ir  gerą nuotaiką.

Labai Jūsų lauksime atvykstant.

Visa  su dalyvavimu renginyje susijusi informacija teikiama telefonais: 8 609 98317, 8 609 98316.

Laukiame informacijos, pranešimų  iš Jūsų apie dalyvavimą iki rugpjūčio 21 darbo dienos pabaigos.