WEB seminaras apie Nacionalinę paramą kaimo bendruomenėms
2018 sausio 31
Renkama šauniausia bendruomeninė organizacija!
2018 sausio 31

NOHA pavasario mokykla

Šių metų gegužės 14-18 dienomis Vilniaus universitetas kartu su Varšuvos universitetu, minėdami narystės tarptautinėje universitetų asociacijoje NOHA (Network on Humanitarian Action) 10-ąsias metines, organizuoja pavasario mokyklą „NOHA Spring School in Humanitarian Action“. Mokykla skirta valstybės tarnautojams, tarptautinių ir nevyriausybinių organizacijų darbuotojams, akademikams bei visiems besidomintiems šia sritimi. Seminarus anglų kalba ves NOHA universitetų dėstytojai ir geriausi humanitarinės veiklos specialistai.

Programa

NOHA pavasario mokyklos studentai gilinsis į su humanitarine veikla susijusias sritis: pagrindinius humanitarinės veiklos principus ir veikėjus, naujausius iššūkius humanitarinėje veikloje, tarptautinę humanitarinę teisę ir saugumo klausimus, įsidarbinimą ir psichologinį pasiruošimą humanitarinei veiklai, nevyriausybinių organizacijų veiklą, humanitarinės veiklos skaidrumą, SPHERE minimalių humanitarinių standartų įgyvendinimą, efektyvų humanitarinės veiklos valdymą ir logistiką, mokyklos metu taip pat bus organizuojami praktiniai mediacijos mokymai.

Įspūdžiai ir patirtis iš 2016 NOHA pavasario mokyklos

Data: 2018 m. gegužės 14-18 d.

Vieta: Vilniaus universitetas, Lietuva

Kalba: anglų

Registracija: http://nohanet.org/apply

Registracijos terminas: iki 2018 m. vasario 19 d.

Mokestis: EUR 400 (apima dalomąją medžiagą, maitinimą ir apgyvendinimą hostelyje). Esant motyvuotam prašymui, galimos nuolaidos iki 50%.

 

Daugiau informacijos:

Renata Vaišvilienė

NOHA programos direktorė

Lina Urbaitė

NOHA koordinatorė

noha@tf.vu.lt

 

NOHA – tai Europos universitetų tinklas, kurio tikslas – plėtoti švietimą humanitarinės veiklos srityje. Pirmiausia siekiama didinti profesionalumą ir humanitarinių paslaugų teikimo kokybę, formuoti vienodą praktiką. Taip pat plėtojama NOHA akademijos sritis, apimanti įvairius profesinio rengimo, tobulinimosi kursus, ir NOHA tyrimų sritis, sudaranti galimybes jauniems ir jau praktikuojantiems mokslininkams atlikti gilesnę humanitarinės veiklos analizę. (NOHA 20 – https://www.youtube.com/watch?v=cHgD8UhflPU).