Punios – mažosios kultūros sostinės uždarymas

Padėkos renginys ,,Šimtmečio dovanos“ – savanorių pagerbimas
2017 gruodžio 14
Organizuojamas valdybos posėdis Nr.29
2017 gruodžio 20

Punios – mažosios kultūros sostinės uždarymas

Gruodžio 15 d. Punioje vyko iškilmingas atsisveikinimas su Punia – mažąja kultūros sostine. Per visus metus Punioje įvyko 15 renginių, kurių metu Punią aplankė 12 tūkst. Punioje viešėjo ne tik Lietuvos žmonės, bet užsienio delegacijos. Renginio metu buvo apžvelgta trumpu filmuku visi renginiai ir veiklos. Visus metus Punia ir jos žmonės turėjo atstovauti įvairiuose renginiuose ir dalyvauti kitų miestų ir miestelių šventėse, kurios taip pat buvo paskelbtos Mažosiomis kultūros sostinėmis.

Seimo narys Robertas Šarknickas padėkojo Alytaus rajono vietos veiklos grupės pirmininkei Vidai Vrubliauskienei už pastangas siekiant, kad Punia taptų mažąja kultūros sostine.

Alytaus rajono vietos veiklos grupė džiaugiasi, kad galėjo prisidėti organizuojant renginius, juose dalyvauti ir skleisti žinią.

Renginio metu vyko labdaros vakaras, kurio metu  svečiai galėjo paaukoti Algirdo Vrubliausko labdaros ir paramos  fondui. Buvo supažindinta su darbais, kurie padaryti fondo dėka.

 Mažoji kultūros sostinė kitąmet nebus per daug nutolusi nuo Alytaus rajono – ja tapti turėtų Viečiūnių miestelis, Druskininkų sav.