Savanorystės diena ir septintasis Dzūkijos savanorystės festivalis

Pivašiūnų vaikų dienos centro padėka rėmėjams už pagalbą
2016 gruodžio 6
Socialinio verslo akseleravimo programa – įvadinis susitikimas
2016 gruodžio 13

Savanorystės diena ir septintasis Dzūkijos savanorystės festivalis

Kęstučio Ražanausko nuotrauka

VVG narys VšĮ „Tėviškės namai“ jau eilę metų organizuoja Dzūkijos savanorytės festivalį Alytuje. Septintasis festivalis vyko 2016 m. gruodžio 3 d. Alytaus kolegijoje, kur jaukioje aplinkoje buvo pagerbti, savo patirtimi ir sėkmės istorijomis dalijosi  savanoriai iš Alytaus bei Dzūkijos. Renginyje dalyvavo savanorišką veiklą vykdančios arba savanorius globojančios ir priimančios organizacijos. Didžioji dauguma  renginio dalyvių buvo jauni žmonės.

Į renginį buvo pakviesti ir dalyvavo Alytaus rajono vietos veiklos grupės (toliau – VVG) atstovai: pirmininkė Vida  Vrubliauskienė bei Vietos plėtros strategijos administratorė Brigita Montvilaitė.

Įgyvendinant „Alytaus rajono kaimo vietovių plėtros strategiją 2010-2013 metams“ savanoriškas veiklas vykdė labai daug Alytaus rajono kaimo bendruomenių žmonių, kurių bendros neatlygintinos pastangos  prisidėjo prie Alytaus rajono gyvenamųjų vietovių puoselėjimo bei leido surengti daug gražių projektų ir  įvairių veiklų.

Būtina prisiminti, kad  2016 m. vasarą VVG akreditavosi ir  oficialiai tapo savanorius priimančia  bei globojančia organizacija.

Savanorystė nėra profesija, tad linkime, kad  savanoriai niekada neliktų pamiršti.

Sveikiname visus Alytaus rajono savivaldybės savanorius su Tarptautine savanorystės diena, kuri minima  gruodžio 5 d.

Dėkojame VšĮ „Tėviškės namai“ vadovui Eimantui Balaikai už nenuilstamą triūsą puoselėjant Dzūkijos savanorystės idėjas ir rodančiam bei skatinančiam  pagarbą žmonėms dirbantiems atsidavusiai ir neatlygintinai.

Daugiau informacijos apie Dzūkijos savanorystės festivalį rasite internetinėje žiniasklaidoje: http://dzukijainfo.lt/ivyko-tradicinis-dzukijos-savanorystes-festivalis/ .

 

Alytaus rajono vietos veiklos grupės informacija