Straipsnis IQ žurnale apie VVG

Alytaus rajono VVG žingsniai, siekiant teritorijoje įgyvendinti pažangaus (–ių)/ sumanaus (-ių) kaimo (-ų) vizijas, idėjas ir veiksmus
2021 gruodžio 16
Alytaus rajono vietos veiklos grupė sveikina Jus su šventėmis!
2021 gruodžio 24

Straipsnis IQ žurnale apie VVG

Vietos veiklos grupės (VVG) Lietuvos kaimuose padeda kurti naujas paslaugas ir verslus

Kiekvienoje Lietuvos kaimiškoje savivaldybės teritorijoje veikiančios VVG skatina vietos bendruomenių, verslo ir valdžios bendradarbiavimą sprendžiant aktualias vietos problemas. VVG sutelkia tris sektorius – pilietinę visuomenę, verslą ir vietos valdžią – ir siekia įgyvendinti tam tikros teritorijos plėtros tikslus, tenkinti tos teritorijos gyventojų ir bendruomenių poreikius.

Dėl LEADER programos ir VVG kaimo vietovėse atnaujinama infrastruktūra, kuriamos naujos darbo vietos, sprendžiamos socialinės ir užimtumo problemos, diegiamos inovacijos.

Paramos laikotarpiui, remiamam pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programą, 49 VVG parengė naujas vietos strategijas ir 2017 m. pradėjo skelbti kvietimus teikti vietos projektų paraiškas.

Skaitykite daugiau: https://iq.lt/verslas/iniciatyvos-galia/226923?fbclid=IwAR30r0_MxNWXB-Ji7z5BVAv7_F1vFcy47uaKt3JEqd3xrNJapzXCmcQ93ms

iq.lt informacija