„Bendruomenės laisvalaikio sodelis“ Venciūnuose atidarytas

Tarptautinio bendradarbiavimo projekto „Lėtos kultūros patirtys 2.00/CultTrips 2.00″ renginys
2022 rugsėjo 10
TARPTAUTINIO PROJEKTO MOKYMAI
2022 rugsėjo 15

„Bendruomenės laisvalaikio sodelis“ Venciūnuose atidarytas

Rugsėjo 6d. Venciūnuose  vyko  „Bendruomenės laisvalaikio sodelio“  atidarymo šventė. Labai džiaugiamės susirinkusiais vaikučiais, jų mamytėmis ir seneliais, o taip atvykusiais svečiais – Alytaus r. sav. meru A. Vrubliausku, Alovės seniūnu J. Baliukoniu, Alytaus  šv. Liudviko Parapijos klebonu V. Belecku,  Alovės sk. kultūros veiklos vadove R. Miškauskiene.

Už organizuotą projektų konkursą ir skirtą  finansavimą mums  didelis AČIŪ MAXIMAI. Už supratingumą, palaikymą mus mūsų darbuose ir suteiktą finansinę paramą , mokant  30% projekto vertės dalį savomis lėšomis, labai dėkojame Alytaus r. sav. administracijai. Už linksmai praleistą vaikučių, ir ne tik, laiką nuoširdžiai dėkojame Alytaus r. sav. visuomenės sveikatos biuro specialistėms.  Už puikias nuotraukas ir nuotaikingą filmuotą medžiagą iš visos širdies tariame AČIŪ Alytaus r. sav. tarybos nariui, dosniam mūsų rėmėjui ir taip puikiam žmogui D. Jakubavičiui. Už mintis projektui ir sumanymą dalyvauti konkurse padėka A. Voverienei. Ačiū visiems – kas arė, akėjo, sėjo, rovė šaknis, šienavo, betonavo. Ačiū kapelai už muzikinį sveikinimą. O atidarymo šventės neišsivaizduoju be dviejų savo pagalbininkų – D. Putreikienės ir T. Azaravičiaus.

O kas dar nematė mūsų šventės video, bet nori pamatyti, siunčiu nuorodą: https://www.youtube.com/watch?v=c9kUq1PPiJY&t=39s

 VO „Venciūnų sodiečiai“ atstovas projekto vykdymui Z. Cikanienė