Konkursas „Vaikų Velykėles 2017“

Dėl užbaigtų vietos projektų ataskaitų pateikimo
2017 kovo 15
Socialinio verslo forumas 2017
2017 kovo 20

Konkursas „Vaikų Velykėles 2017“

Gerbiami bendruomenių, seniūnijų, bibliotekų, mokyklų ir darželių vadovai, aktyvūs visuomenės veikėjai ir organizatoriai, kviečiame jūsų miestuose, miesteliuose, bendruomenėse, seniūnijose, mokyklose, darželiuose ir kt. organizuoti jau tradicija tapusį „Vaikų Velykėlių“ konkursą.
Tai konkursas, puoselėjantis senas lietuviškas tradicijas, ugdantis tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumo dvasia sujungiantis šeimas, todėl kviečiame švęsti „Vaikų Velykėles 2017“ – šventę pirmiausia vaikams, o kartu ir visai šeimai.
Konkurso pagrindinis organizatorius įsipareigoja:

• Padovanoti kiekvienam vaikui, kuris dalyvaus marginant Didijį margutį, specialiai konkursui išleistą DVD Vienos dalies muzikinį spektaklį vaikams ir ne tik „Melagių pilis“, atliekamą Naisių vasaros teatro.
• Įsteigti prizus nugalėtojams – ekskursijomis į Naisius bus apdovanojama viena mokykla, darželis, kaimo ir miesto bendruomenės, kurių Didieji margučiai bus pripažinti gražiausiais, išradingiausiais, originaliausiais.

Susidomėjusius šia idėja ir pageidaujančius organizuoti „Vaikų Velykėles 2017“ kviečiame iki š.m. kovo 31 d. užsiregistruoti svetainėje www.naisiuvasara.lt, paspaudus dešinėje esančią ikoną „Vaikų Velykėlės 2017“. Registruodamiesi nurodykite, kiek vaikų planuoja dalyvauti ar dalyvaus šventėje. Ši informacija svarbi dėl to, kad žinotume, kiek dovanų (muzikinių diskų) jums reikės pristatyti iki šventės.

UAB „Naisių vasara“ konkursų organizatoriai