Tarptautinė VVG bendradarbiavimo konferencija „Tinklaveika veikia!“

Pratęsta savanorystės veiklos sutartis
2017 rugsėjo 1
Pirmosios Lietuvos etnožaidynės
2017 rugsėjo 6

Tarptautinė VVG bendradarbiavimo konferencija „Tinklaveika veikia!“

Alytaus rajono vietos veiklos grupė yra Lietuvos kaimo tinklo narė.

Lietuvos kaimo tinklas bendradarbiaudamas kartu su Vietos veiklos grupių tinklu ir Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centru 2017 m. rugsėjo 13-14 d. organizuoja tarptautinę VVG bendradarbiavimo konferenciją „Tinklaveika veikia!“  (žr.http://www.kaimotinklas.lt/lt/naujienos/tarptautine-vvg-bendradarbiavimo-konferencija-tinklaveika-veikia  ).

Konferencijos tikslas – paskatinti VVG bendradarbiavimą ir įkvėpti jas naujiems tarptautiniams projektams. Tai bus puiki proga pasidalinti gerąja veiklos patirtimi ir užmegzti naujas ir naudingas pažintis su kitų šalių VVG.

Tikimasi, jog renginys suburs apie 200 bendraminčių, kurie turės galimybę aplankyti įgyvendintus LEADER projektus, plenarinėje sesijoje susipažinti su kitų šalių reikalavimais bendradarbiavimo projektams, dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse. Taip pat bus sudarytos sąlygos individualiems susitikimams su bendradarbiavimo projekto partneriais.

Renginio šūkis – TINKLAVEIKA VEIKIA! Tikime, kad sutelktomis pastangomis renginys bus įsimintinas, prasmingas ir naudingas.

Alytaus rajono vietos veiklos grupės administracijos atstovas dalyvaus šiame renginyje.

 

Lietuvos kaimo tinklo sekretoriato ir Alytaus rajono vietos veiklos grupės informacija