Trečiasis ir ketvirtasis virtualūs tarptautinio projekto „Lėtos kultūros patirtys2.00 / CultTrips 2.00“ partnerių susitikimai

Skelbiami palengvinimai vietos plėtros strategijų projektams
2020 gegužės 18
Tiesioginė radijo laida (2020 05 28) apie strategijų įgyvendinimą
2020 gegužės 27

Trečiasis ir ketvirtasis virtualūs tarptautinio projekto „Lėtos kultūros patirtys2.00 / CultTrips 2.00“ partnerių susitikimai

Balandžio 30 d. ir gegužės 12 d. įvyko dar du virtualūs tarptautinio bendradarbiavimo projekto „Lėtos kultūros patirtys2.00 / CultTrips 2.00“ partnerių susitikimai. Pagrindinė diskusijų tema – techniniai klausimais, susiję su kuriama nauja internetine svetaine, skirta pristatyti Lėtojo turizmo paslaugų teikėjus.

Susitikimo metu aptarta svetainės koncepcija, techniniai reikalavimai tekstams ir vaizdinei medžiagai, grafiniams elementams. Svetainę kuria turizmo srities internetinių svetainių lyderė Austrijoje „crosseye Marketing“. Apsilankiusieji svetainėje turės galimybę trumpai susipažinti su regiono aprašymu ir peržiūrėti paslaugų teikėjų siūlomus produktus. Čia pat svetainėje galės atlikti ir paslaugos rezervaciją, nes svetainėje bus įdiegta „Regiondo“ rezervavimo platforma.

Alytaus, Birštono ir Druskininkų regionų aprašymai, suderinti su kiekvienos savivaldybės Turizmo informacijos centrais, jau yra perduoti anglų kalbos redaktoriui, kuriam anglų kalba yra gimtoji. Vėliau šie tekstai bus išversti į vokiečių kalbą ir peržiūrėti vokiečių kalbos redaktoriaus. Visa informacija svetainėje bus pateikiama anglų ir vokiečių kalbomis.

Antrojo susitikimo metu buvo aptariama „Regiondo“ rezervavimo sistema. Tarptautinio projekto „Lėtos kultūros patirtys2.00 / CultTrips 2.00“ dalyviams yra suteikta išskirtinė teisė rezervavimo sistemai mokėti tik 3,5 proc. mokestį nuo kiekvienos parduodamos paslaugos. Tuo tarpu Lietuvos atstovai šia paslauga kol kas naudosis nemokamai. „Regiondo“ rezervavimo sistema naudojasi „Stripe“ ( JAV) mokėjimo platforma, kuri neteikia savo paslaugų Lietuvoje. Lietuvos paslaugos teikėjų produktai galės būti rezervuojami per „Regiondo“ sistemą, bet apmokėjimas už produktą vyks per PayPal sąskaitas arba grynaisiais atvykus į vietą.

Alytaus rajono vietos veiklos grupės informacija