Junčionių bendruomenės projektas „Tegul bus geriau“

Galimybė dalyvauti „Ateities ekonomikos DNR“ programoje
2020 spalio 21
Alytaus rajono VVG įgyvendina projektą ,,Kas, jei ne tu ir ne aš?‘‘
2020 spalio 23

Junčionių bendruomenės projektas „Tegul bus geriau“

VO Junčionių kaimo bendruomenės įgyvendino  projektą  „Tegul  bus geriau“, kuris buvo finansuotas iš LR žemės ūkio ministerijos  2020 metų Nacionalinę paramą kaimo bendruomenių materialinės bazės sukūrimas ir (arba) stiprinimas paramos lėšų.

Projekto parama sudarė 88,9 proc., o bendruomenė prie paramos prisidėjo savo turimomis lėšomis 11,1 proc. Projektui įgyvendinti paskirta 2764,94 Eur su PVM paramos lėšų, tačiau po viešųjų pirkimų paramos lėšų poreikis yra 2754,53 Eur su PVM.

Projekto tikslas – pagerinti Junčionių bendruomenės materialinę bazę, sukuriant palankesnę patalpų aplinką bendravimui ir veiklai bei teikti kokybiškesnes paslaugas bendruomenės nariams ir skatinti bendruomenę iš vietoje užaugintų žaliavų, produktų  gaminti netradicinius suvenyrus bei rengti edukacijas.

Projekto metu įsigyto turto – kondicionieriaus  ir baldų  naudą gali  patirti  visi  bendruomenės nariai, kaimo gyventojai iš visų galimų tikslinių grupių Įsigytas kompiuteris skirtas buhalterijos tvarkymui, bendruomenės dokumentacijos  kaupimui, rengimui ir archyvavimui. Maisto džiovyklė įvairiems maisto produktams džiovinti skatins bendruomenės verslumą ir iniciatyvumą.

VO Junčionių kaimo bendruomenės informacija