Kviečiame į apskritojo stalo diskusiją

Kviečiame bendruomenes dalyvauti Europos atliekų mažinimo savaitei skirtame aplinkosauginių iniciatyvų/veiklų konkurse „Mažiau atliekų – daugiau žiedų“
2021 spalio 14
Atnaujintas kvietimas teikti vietos projektus Nr. 30
2021 lapkričio 3

Kviečiame į apskritojo stalo diskusiją

Projektas „Pluoštinių kanapių augintojų, perdirbėjų ir mokslininkų bendradarbiavimo perspektyvos pasinaudojant KPP parama“ Nr. PLKT-KK-19-2-08625-PR001

Kviečiami  žemdirbiai  ir kiti suinteresuotieji asmenyss į renginį, kuriame bus pristatyta pluoštinių kanapių auginimo nauda vietos ekonomikai ir gamtai. Šiame renginyje taip pat bus kalbama apie anglies kreditų sistemą, leidžiančią gauti papildomų pajamų iš atmosferos į dirvą sukauptos organinės anglies. Ūkininkams tai dviguba nauda: gerinamas dirvožemis ir gaunamos papildomos pajamos „iš oro“, kurios teikia ir viešąją naudą – prisidedama prie klimato kaitos švelninimo.

Renginyje taip pat bus pristatoma pati naujausia tiksliojo ūkininkavimo technologija – agrodronai. Tai technologija, kur pasitelkus dirbtinį intelektą labai taupomi ištekliai ir išvengiama gamtos žalojimo, ypač dirvožemio niokojimo dėl sunkios ž.ū. technikos.

Visus besidominčius ateities žemės ūkio technologijomis kviečiame penktadienį (spalio 22 d.) 14 val. adresu: Alytaus rajono savivaldybės viešoji biblioteka,  Naujoji g. 48, Alytus. 

Renginys truks 2 val.

Pastaba. Renginyje dalyvauti galės tik tie asmenys, kurie turi galimybių pasą.

 Kanapių augintojų, perdirbėjų ir verslo inovatorių asociacija (KAPVIA)