Išvažiuojamasis viešinimo ir aktyvinimo renginys
2017 birželio 20
Dalyvavimas NVO tarybos posėdyje
2017 birželio 20

„LKBS sąskrydis 2017“

Š. m. birželio 17-18 d. Karklėje (Klaipėdos r. sav.) vyko Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos renginys „LKBS sąskrydis 2017“. Alytaus rajoną atstovavo  Alytaus rajono VVG, Kančėnų bendruomenė „Dėmesio centras“, Junčionių kaimo bendruomenė, VŠĮ „Tėviškės namai“,  Alytaus rajono jaunimo šokių kolektyvas „Gojelis“ iš Butrimonių miestelio.

Sąskrydžio metu Alytaus rajonas buvo įkūręs savo rajono kiemelį, kuriame buvo galima paskanauti ir įsigyti produkcijos iš Alytaus rajone veikiančio Šaltalankų ūkio Amberry, Luksnėnų kaime veikančios kepyklėlės „Editos šimtalapiai“, VšĮ „Tėviškės namai“ gydančių vaistažolių arbatos, Kanšėnų bendruomenės „Dėmesio centras“ rankų darbo dirbinių. Buvo verdama sriuba ant laužo.

Šventės metu tautine juosta buvo apjuosti visi sąskrydžio dalyviai. Ant scenos buvo pristatoma vių Lietuvos regionių tauriniai kostiumai. Sąskrydžio metu buvo pristatoma 10 mažųjų kultūros sostinių. Punią – Mažąja kultūros sostinę atstovavo ir savo programą padovanojo Alytaus rajono jaunimo šokių kolektyvas „Gojelis“ iš Butrimonių miestelio.

Dalyvavimas sąskrydyje buvo finansuojamas įgyvendinant Alytaus rajono savivaldybės finansuojamą projektą „Alytaus rajono bendruomenių ir jaunimo verslumo skatinimas“.

Nuotraukų galerija – facebook.com/Alytausrvvg

Alytaus rajono vietos veiklos grupės informacija