SOS vaikų dienos centro vaikai išbandė buriavimą

Dalyvavimas seminare „Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos priemonės „LEADER“ įgyvendinimo aktualijos ir pokyčiai“
2017 spalio 12
Pirmasis nacionalinis darbo su jaunimu forumas „Ateik. Išgirsk. Dalinkis“
2017 spalio 12

SOS vaikų dienos centro vaikai išbandė buriavimą

Labiausiai vaikus ugdo ne tai, ką mes jiems sakome, o tai, ką patys darome. Augdami šalia savo darbą mylinčių suaugusiųjų, vaikai mokosi pamilti darbą. Augdami šalia kūrybingų, iniciatyvos imtis nebijančių žmonių, vaikai taip pat auga kūrybingais ir iniciatyviais. Kasdien matydami, kaip iš mažų ir paprastų dalykų kuriamas grožis, jie mokosi patys jį suvokti, įžvelgti ir kurti.

Tokių siekių vedini SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugijos Alytaus ir Pivašiūnų vaikų dienos centrų “Parama šeimai” darbuotojai suorganizavo pasakišką savaitgalį jų globojamiems vaikams. Dauguose startavo buriavimo savaitė. Jos metu vyko sportinių jachtų pristatymai ir pamokos pradedantiesiems, o ją vainikavo regatos Kas yra Kas ( Who is Who) ir Komandinės lenktynės (team racing). Net permainingas oras nesutrukdė vaikams džiaugtis katamaranu ,,pantera-1’’, kurį pristatė gamintojas Julius Babravičius.

Ekskursijos metu pakitusi ugdymosi aplinka skatino mokinių kūrybiškumą,  mokiniai susidomėję dalyvavo edukacijoje ir stebėjo regatos  lenktynes. Neformalioje aplinkoje vaikai tiria realybę, taip išgyvena ir suvokia solidarumą, ugdo kūrybingumą.

SOS vaikų dienos centro darbuotojos Elytės Babravičiūtės informacija