Tarptautinės savanorių dienos proga Jus sveikina seimo narė Guoda Burokienė

VVG tinklo mokymai – kūrybinės dirbtuvės „Sumanus kaimas – sumanaus LEADER link“
2022 gruodžio 1
Šviesos šventė Nemunaityje su sakralinės muzikos koncertu
2022 gruodžio 7

Tarptautinės savanorių dienos proga Jus sveikina seimo narė Guoda Burokienė

Sveiki, bendruomenininkai,

Seneka yra pasakęs: „Bendrauk su tais, kurie padarys tave geresnį. Prisileisk tuos, kuriuos tu gali padaryti geresnius. Žmonės, mokydami kitus, mokosi patys“.

Kiek daug gražių iniciatyvų gimsta, kai nori padėti silpnesniam, pasidalinti patirtimi, sukurti jaukesnę aplinką, o akys spindi tikėjimu savo darbų prasmingumu.

Kiekviena susibūrusi bendruomenė – tai didelė ir graži šeima, kurioje matomas ir girdimas kiekvienas, kurioje ieškoma bendro tikslo, kur atviros ne tik durys, bet ir širdys.

Džiaugiuosi matydama su kokiu užsidegimu ir nuoširdžiu tikėjimu gerų darbų galia darbuojasi bendruomenės. Skirtingi žmonių charakteriai, nuomonės ir interesai skatina ieškoti bendro sprendimo, veikti išvien, nes Jus sieja bendras tikslas – stengtis dėl šalia esančiojo. Jūsų susitelkimas prasmingiems darbams tik dar kartą parodo, kiek daug galima nuveikti visiems drauge.

Sveikinu Jūsų bendruomenę Tarptautinės savanorių dienos proga. Tikiu, kad bendrystė, darbščios rankos ir kūrybinė dvasia kuria stebuklus. Linkiu, kad Jūsų sumanymai ir darbai skatintų kiekvieną iš mūsų įspausti savo gyvenimo pėdą.

Visada Jūsų,

Guoda Burokienė