VVG vyks vaizdo konferencija „Viešųjų pirkimų aktualijos“

Lietuvos savivaldybių indeksas 2017
2017 spalio 27
Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos narių susitikimas
2017 spalio 27

VVG vyks vaizdo konferencija „Viešųjų pirkimų aktualijos“

Alytaus rajono vietos veiklos grupė (toliau – VVG) savo VVG  nariams siūlo nemokamai atnaujinti žinias apie viešuosius pirkimus.

2017 m. lapkričio 3 d., 10 val., VVG biure vyks  2 ak. valvaizdo konferencija „Viešųjų pirkimų aktualijos“. Konferencijos lektorė Zita Lukšienė.

Šią vaizdo konferenciją organizuoja Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centras. Vaizdo konferencijos metu analizuojamas naujasis Viešųjų pirkimų įstatymas, kuris įsigaliojo nuo 2017 m. liepos 1 d. ir atsakoma į iš anksto pateiktus klausimus. Klausimus  bus galima užduoti  ir transliacijos metu.

Primename, kad VVG administracijoje vietų kiekis ribotas, tad kviečiame iki lapkričio 2 d., 10 val. iš anksto registruotis tel. 8 315 37727.

Dėkojame Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centro (toliau – centras) direktorei  Linai Gumbrevičienei  ir jos vadovaujamam kolektyvui, kad centras yra tapęs ištikimu vietos veiklos grupių patarėju ir pagalbininku, o  mokymams ir kvalifikacijos kėlimui taiko inovacijas, kurios prisideda prie vietos veiklos grupių  laiko ir finansinių resursų taupymo.  

Alytaus rajono vietos  veiklos grupės administracija  siūlo ir tikisi, kad artimiausiu metu šias inovacijas VPS įgyvendinimo temoms analizuoti ims taikyti ir LR žemės ūkio ministerija bei  Nacionalinė mokėjimo agentūra prie LR žemės ūkio ministerijos.

VVG įgyvendindama VPS  taip pat norėtų potencialius vietos projektų pareiškėjus mokyti šiuo būdu, tačiau   šio  metodo pritaikymui reikėtų, kad  LR žemės ūkio ministerija šiai idėjai pritartų  ir  peržiūrėtų   bei  pakeistų VPS administravimo taisykles.

 

Alytaus rajono vietos veiklos grupės  informacija